דלג לתוכן הראשי

גזיבו לגינה ולמרפסת

סינון ומיון ›
גינה ללא פינה מוצלת היא גינה מבוזבזת שכן אי אפשר ליהנות ממנה כראוי. גזיבו לגינה הוא פתרון מושלם עבור הגינה שלכם.

הצללה של הגינה

גזיבו לגינה הוא מבנה פתוח מכל צדדיו, בעל כיסוי לחלקו העליון. לעתים קרובות לגזיבו יהיה גם כיסוי מצדדיו, אשר לרוב ניתן להסיטו לנוחות המשתמשים. כיסוי זה משמש לכמה מטרות, הוא מקנה פינת חמד מוצלת בגינה שטופת השמש, הוא משמש מקום שאפשר למצוא אוורור מישיבה בתוך הבית ולעיתים קרובות משמש גם מבנה נוי בגינה.

הגזיבו של נאפולי ריהוט גינה, הוא ריהוט גינה פופולרי מאוד בישראל, ככל הנראה בשל היותו פתרון הצללה פשוט ופרקטי.  

בחירה של גזיבו לגינה ולמרפסת

לכל משפחה יש את הצרכים והמאפיינים הייחודיים לה, לכן לפני בחירת גזיבו, יש לבדוק כמה נתונים:
  1. מה גודל הגינה שלכם? – גודל שטח הגינה בהחלט יכתיב את גודל הגזיבו שתרכשו שכן אין טעם להניח בגינה פריט גדול שיתפוס בה מקום רב מדי ולא יותיר מקום לתנועה חופשית.
     
  2. מהו הצורך שלכם? – יש להביא בחשבון את כמות הנפשות הגרות בבית ויעשו שימוש בגזיבו.

  3. איזה שימוש יעשה בגזיבו? - האם הוא יהיה מקום משחק לילדים או מקום לרווחת המבוגרים בבית, אולי גם וגם. האם אתם מרבים לארח? אם כך בוודאי תרצו שהגזיבו יהיה מרווח ויתאים למספר רב של אורחים.

  4. מיקום הגזיבו בגינה - הגזיבו הוא מוצר שנועד להעניק צל לגינה, אך האם תמקמו את הגזיבו במקום מוצל או במקום שטוף שמש? כאשר בוחרים גזיבו לגינה עדיף לבחור מבנה הבנוי ממתכת חזקה ובדים עמידים לתנאי מזג האוויר.

  5. איכות הגזיבו – קיימים סוגים שונים של מבני גזיבו לגינה. מזג האוויר בישראל מאפשר שימוש ארוך טווח בגזיבו. על כן קחו בחשבון שהגזיבו יהיה בשימוש חיצוני לשבועות ואולי אף לחודשים, והוא יהיה חשוף לשמש הקופחת בקיץ ואולי אף לגשמים, לקור ולרוחות בחורף. אם כך, ישנה עדיפות להשקעה בגזיבו איכותי של נאפולי ריהוט גינה.

  6. גזיבו שלא עשוי מחומרים איכותיים יאבד מהר מאוד את החוזק המבני שלו, הצבעים שלו יידהו והוא לא יהיה נעים ונוח לשימוש ובטח לא ישרוד לשימוש מעונה לעונה.
אנו ממליצים לכם להתרשם ממגוון מתקני הגזיבו לגינה הקיימים אצלנו, כולם באיכות מעולה. תוכלו לסמן בקלות את הדגם המתאים בהתאם לגודלו ולהזמין את הגזיבו שלכם, אנחנו כבר נדאג ללוגיסטיקה המהירה עד פתח ביתכם.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"