דלג לתוכן הראשי

גרילי גז

אם אתם אוהבים לארח ולעשות בשר על האש לחברים ולמשפחה, הגיע הזמן לשדרג את חווית התפעול של המנגל וצליית הבשר. גרילי גז איכותיים של נאפולי ריהוט גינה יכולים לשדרג את חווית התפעול שלכם, את איכות טעם הבשר ואת חווית האירוח הכללית.
תחום גרילי הגז הוא רחב מאוד והוא כולל בתוכו מגוון רב של דגמים השונים זה מזה בכמה דרכי תפעול ועשייה. יש כמה נקודות אליהן כדאי לשים לב לפני שבוחרים גרילי גז והן תעזורנה להבין את התחום קצת יותר לעומק ולדייק בבחירה.
סינון ומיון ›

בחירה של גרילי גז


לפני בחירת גרילי גז יש לשים לב לשני פרמטרים הבאים:
  1. תדירות השימוש בגריל – האם יהיה בשימוש יום-יומי, שבועי, חודשי או רק לאירועים מיוחדים, דהיינו מספר פעמים בשנה.
  2. אופי השימוש בגריל – לאיזה כמות סועדים הגריל ישמש בדרך כלל.
 

מידת החום – BTU של הגריל


מידת החום של הגריל היא מידת החום המקסימלי שהגריל יכול לייצר. בשל כך היא המאפיין החשוב ביותר שיש להביא בחשבון כאשר רוכשים גרילי גז, שכן מידת החום היא שקובעת את האפשרויות העומדות בפניכם בעת תהליך הצלייה והשימוש בגריל. כל גריל מאפשר לכוון את עוצמת הלהבה, ועל כן ככל שמידת החום של הגריל גבוהה יותר כך ישנה גמישות רחבה יותר בבחירת חום השימוש. מומלץ שמידות החום יהיו לפחות 15 BTU לכל סנטימטר רבוע של שטח הצלייה במכשור של נאפולי ריהוט גן.
 

מספר מבערים בגרילי גז


אין כל קשר בין מספר המבערים לבין מידות החום בגריל, אך בחלק מהדגמים מצוין מהי מידת החום שכל מבער יכול לייצר. ככל שיש בגריל יותר מבערים, מתאפשרת גמישות גבוהה יותר בבחירת עצמת החום והכיוון ממנו היא מגיעה.
 

משטח הצלייה של הגריל


גודל משטח הצלייה הוא אחד הדברים החשובים אליהם יש לשים לב, שכן גודל המשטח אמור להלום את הצרכים שלכם. ברור שככל שמשטח הצלייה יהיה גדול יותר, כך ניתן לצלות עליו יותר פריטים בו זמנית. קחו בחשבון שגודל המשטח משפיע על גודל המתקן, משטח גדול משמעו מתקן שיתפוס מקום רב ושעלותו תהיה גבוהה יותר.
 

חלק מיתרונות השימוש בגריל גז

 
  1. שליטה על החום ופיזור מותאם שלו על פני משטח הצלייה
  2. קל ופשוט לניקוי
  3. הימנעות מטעמי לוואי של חומרי בערה
ההיצע שלנו כולל דגמים רבים של גרילי גז, התרשמו מהמגוון הרחב הקיים ובחרו את הגריל המתאים לכם ביותר.

מוזמנים להתרשם ממגוון מערכות הישיבה שלנו:

1. מערכות ישיבה פינתיות
2. מערכות ישיבה מעץ
3. מערכות ישיבה ראטן
4. פינות קפה זוגיות
5מערכות ישיבה אלומיניום
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"