דלג לתוכן הראשי

טאבונים

עולם הקולינריה כבר מזמן שינה את חוקי המשחק והפך כול אחד מאתנו לשף מוצלח. לכול אחד יש את ההזדמנות להפיק בביתו אוכל איכותי ומשובח ברמה של מסעדה.
סינון ומיון ›

טאבון ביתי לשימוש תדיר


הטאבון ממלא את ביתנו בריח משכר של ריחות מופלאים .הוא הפך להיות חלק בלתי נפרד כמעט בכול מטבח, הודות למהפכה הגסטרונומית, אשר מנגישה לכול בית את היכולת לרכוש וליהנות מטאבון בכול גודל המתאים לו ובטווח מחירים נוח.
השימוש בטאבון החל כבר בתקופת המקרא. הודות למבנהו המיוחד של הטאבון, השימוש בו אפשר לאגור ולשמור מוצרי מזון על חום גבוה באזורים שבהם לא היה לבני האדם חומר בערה בשפע. באותם ימים השתמשו במגוון חומרי בערה כמו גזרי עץ, פחמים, בדים למיניהם ואפילו בגללי בעלי חיים.

כיום, השימוש בטאבון לוקח את חווית הבישול שלנו כמה צעדים קדימה. ישנם טאבונים רבים ומגוונים לכול מטרה המאפשרים בישול ואפיה על כול סוגי האנרגיה. גז, פחם, או עץ.
 

בחירה של טאבונים איכותיים


מבחר טאבונים של נאפולי ריהוט גינה כולל טאבונים בגדלים שונים אשר עשויים מחומרים מגוונים אשר יתאימו לצורכיכם וישדרגו לכם את חווית הבישול ואת האוכל לרמה שעוד לא פגשתם, וכך המסעדה תתנהל אצלכם בבית.

הטאבונים המודרניים מיוצרים על ידי המפעלים שהם המובילים בעולם. הטאבונים החדשניים מסוגלים לבצע את הפעולות הנדרשות בטמפרטורה הנכונה ובאמצעות פיזור אחיד של החום בטאבון ולא פחות חשוב במהלך של תפעול בטיחותי ופשוט להבנה.   
 

טאבונים בהתאמה למטבח הישראלי        

    
הטאבונים שלנו מתאימים לאקלים הים תיכוני ולצרכן הישראלי ומופעלים על ידי מערכת גז בטיחותית המתאימה למערכת הגז הביתית. לכול הטאבונים יש מערכת צריכת גז חסכונית ונוחה ומערכת הצתה אלקטרונית בטוחה ויעילה. המכשירים המתקדמים הם בעלי יכולת הגעה לטמפרטורה של 500 מעלות צלזיוס בזמן קצר ולספק סביבת בישול חווייתית עם תוצאות נהדרות.

הודות לדופן הכפולה המבודדת את הטאבון, החום הנאגר נשמר לאורך זמן ועוזר לנו לחסוך באנרגיה ואפילו לבשל ולאפות אתו, גם ללא אש. מבחינת טכניקת הבישול, טאבונים ביתיים המופעלים על גז יהיו קלים יותר לתפעול וגם באלה נדרשת מידת מה של ניסוי וטעיה כשפים מתחילים בתחום.

בנאפולי ריהוט גינה תוכלו לרכוש את הטאבון שיהפוך אתכם לשפים מוצלחים בממטבת הפרטי שלכם וזאת מתוך היצע נרחב של דגמים. זה הזמן לעבור על כל האופציות כדי למצוא התאמה מיטבית, להזמין ולהמתין למשלוח שיגיע לביתכם בזמן קצר.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"