דלג לתוכן הראשי

טרמפולינות לחצר

אין ספק שטרמפולינה היא אחד המתקנים המלהיבים ביותר. זהו מתקן ספורטיבי, בדרך כלל עגול, בעל מסגרת ממתכת ממנה יוצאים קפיצים המחוברים לבד מתוח במיוחד וקשיח המאפשר קפיצה. טרמפולינה (בעברית קפצית) היא בהחלט המתקן הכי מבוקש ומפעיל שאנחנו יכולים להציב בגינה.

זהו מתקן התורם רבות להעסקתם של ילדים ומבוגרים, והוא בהחלט משתלב ומשתלם במיוחד בקרב משפחות עם ילדים. בעידן החדש שבו ילדים נוטים לבלות יותר ויותר בפעילות סטטית מול מסכים שונים, טרמפולינה היא המענה המפתה, המרגש והמלהיב ביותר שכול הורה יכול למקם בחצר.
סינון ומיון ›

יתרונותיהם של טרמפולינות


טרמפולינות לחצר של נאפולי ריהוט גינה הן מתקנים מהנים במיוחד וכול משתמש המתנסה בכך, מתמכר. הן עוזרות מאוד לפתח כישורים מוטורים וגורמות לנו לפעול ולפתח כושר גופני, בלי שנשקיע יותר מידי מאמץ.

בחצרות הבתים שבהם יש טרמפולינה, הילדים שמחים ומעדיפים לוותר על הפיתוי שהמסכים מציעים להם לטובת קפיצה משחררת על הטרמפולינה הביתית. היא תורמת רבות לשיפור הקואורדינציה שיווי משקל, זמן תגובה, גמישות וכמובן חיזוק שרירים והתנסות גופנית מיטיבה.

זהו מתקן נגיש כלכלית וטווח המחירים שלו נע באזורים המאפשרים לכול אחד לרכוש אותו.
 

למה כדאי לשים לב בבחירת טרמפולינה ביתית?


1.לפני רכישת מתקני טרמפולינות לחצר עלינו להביא בחשבון מהו גודל השטח העומד לרשותנו. חשוב שהשטח יתאים לגודל הטרמפולינה ויהיה מפולס כדי להבטיח שימוש בטוח במתקן.

2.חשוב ביותר לבדוק שהטרמפולינה שאנו רוצים לקנות תהיה בעלת תו תקן אירופאי, או ארצות הברית.

3.מומלץ לקנות רק טרמפולינה המגיעה עם אחריות מטעם היצרן הניתנת לזמן ארוך ומקיפה את כול חלקי הטרמפולינה.

4.כמו כן כדאי לשים לב לפתח הכניסה של טרמפולינות לחצר, אשר הוא גורם חשוב בשמירה על בטיחות המשתמשים. הוא חייב להיות בעל יכולת סגירה ונעילה לצורך הגנת הקופצים.

5.רשת ההגנה המקיפה את המתקן יכולה להיות רשת חיצונית או רשת פנימית.

6.ההמלצה הגורפת היא לבחור טרמפולינה בעלת רשת הגנה פנימית המגינה על הקופצים מפני התקלות בעמודים, או נפילה אל מגני הקפיצים.

7.מסגרת הטרמפולינה צריכה להיות יציבה במיוחד. ככול שהטרמפולינה עשויה מחומר כבד יותר כך היא יציבה יותר. לכן עדיף לקנות טרמפולינה העשויה מברזל ועדיף מגולוון המונע היווצרות חלודה.

אתם מוזמנים לראות את ההיצע הגדול של טרמפולינות לחצר של נאפולי רהיטים כדי לבחור את הדגם הנכון ביותר עבורכם ועבור הילדים שלכם. הם יהיו מאושרים עם הגעת המשלוח המהיר עם הצעצוע החדש לחצר.

מוזמנים להתרשם ממגוון מערכות הישיבה שלנו:

1. מערכות ישיבה פינתיות
2. מערכות ישיבה מעץ
3. מערכות ישיבה מאלומיניום
4. פינות קפה זוגיות
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"