דלג לתוכן הראשי

כורסאות לבית

סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים
כורסה היא אחת מאופציות הריהוט הנוחות ביותר עבור בני הבית, זה המקום הנוח ביותר לצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר או ליהנות מזמן איכות משפחתי.
 

בחירה של כורסאות

מובן שהפנטזיה הזו לא תהיה מיטבית בלי הכורסה המושלמת לרבוץ עליה. אולי כורסת החלומות שלך היא עמוקה ורכה, מסוג הכורסאות לבית ששוקעים לתוכן בלי יכולת, או רצון, לצאת מהן או אולי הכורסה המועדפת היא דווקא נוקשה יותר, כזו שאפשר להניח על משען היד שלה כוס שתייה בלי לחשוש שהיא תישפך עם כל תזוזה.

כורסאות לבית קיימות  במנעד רחב של רכות, עומק, סוגי בד ועוד. אצל נאפולי ריהוט גינה, כל הכורסאות מיוצרות באיכות גבוהה ללא פשרות, החל במסגרת ועד לתפר האחרון המחזיק את הבד הנפלא במקומו. בכל כורסה שתבחרו, בכל סגנון, תוכלו לדעת שאתם רוכשים את הריהוט האיכותי ביותר.
 

כורסאות טלוויזיה

כורסאות לבית של נאפולי רהיטים הן בעלות גב שניתן להשעין אחורה ומסעד רגליים נפתח. כורסאות אלה הן הפינוק האולטימטיבי, מרופדות בנדיבות ונפתחות כמעט עד מצב שכיבה. כפי ששמן מרמז, ניתן להציב כורסאות אלה מול הטלוויזיה, אבל אפשר כמובן לשים אותן גם בכל מקום שמתאים עבורכם.. מומלץ לוודא שהחלל שבחרתם מתאים למידות הכורסה, גם כאשר היא פתוחה. אז הישענו אחורה, השאירו את הטרדות מאחור, והרשו לעצמכם להיכנס לעולם שכולו רוגע ומנוחה.
 

כורסאות נדנדה

כורסאות בעלות קשתות מעוקלות, שמאפשרות נענוע נעים. מלבד הקשתות עצמן, כורסאות הנדנדה בנויות כמו כורסה, עם ריפוד קל יחסית כדי שלא להכביד על התנועה, וכרית מושב בילט-אין שמספקת ריפוד נוסף. הן גדולות מספיק כדי לאפשר ישיבה מרווחת בכל פינה שתרצו ברחבי הבית. התנועה המערסלת עוזרת להפיג מתחים, ומעודדת תחושות רוגע ובטחון.
 

כורסאות מעוצבות

כורסאות ייחודיות שמשדרגות כל חלל. באתר תוכלו למצוא כמה סוגי כורסאות לבית, כל אחת מהן היא עם מבנה שונה, מידת ריפוד אחרת וסוג אחר של בד. השילובים בין הרכיבים הללו מאפשרים לנו להציע מגוון רחב של כורסאות המתאימות לכל צורך ולכל סגנון. כך תוכלו גם לבחור את הכורסה המתאימה ביותר לבית ולסגנון האישי שלכם.
 
כורסאות לבית מבית נאפולי ריהוט גינה מספקות לכם נוחות ושקט נפשי. אפשר לראות את המבחר הגדול הכולל מידע מפורט לגבי ההרכב והמידות של כל אחד מהפריטים, תקופת אחריות, ופרטים לגבי משלוח עד הבית. עכשיו נותר לכם רק להחליט על הדגם הנכון עבורכם.
 
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"