דלג לתוכן הראשי

כיסוי לריהוט גינה

סינון ומיון ›
אם השקעתם בקניית ריהוט איכותי לגינה שלכם, עכשיו הגינה היא מקום בילוי משמעותי עבורכם ועבור המשפחה שלכם. אתם מבלים בה בשעות הפנאי ומארחים בה חברים ומשפחה. לא רבים יודעים כי כאשר רוצים לשמור על איכות הריהוט לאורך זמן מפני נזקי מזג האוויר הקיצי והחורפי מומלץ לרכוש כיסוי לריהוט גינה.

כיסוי איכותי לריהוט גינה

כאשר עומדים לרכוש כיסוי לריהוט גינה יש להגיע עם מספר נתונים חשובים:

• איזה סוג ריהוט קיים בגינה, למשל, אם יש שולחן וכיסאות, האם ניתן לערום את הכיסאות זה על זה, או שמא הם צריכים להיות סביב השולחן. האם ברשותכם נדנדה או ערסל המצריכים כיסוי?
• גודל וצורת פריטי ריהוט הגינה למשל, איזו צורה יש לשולחן הגינה שלכם ומה גודלו.

היערכות לרכישת כיסוי

לשם רכישה מדויקת ככל הניתן מומלץ למדוד את גודל השטח המצריך כיסוי. יש להתייחס לפרמטרים של אורך, רוחב וגובה הריהוט. שימו לב, אם ניתן לקבץ מספר רהיטים יחד לשם כיסויים יש לערוך מדידה הכוללת את כל הריהוט המקובץ יחד.

בחירת כיסוי לריהוט גינה מצריכה חשיבה על איכות החומר ממנו הכיסוי עשוי. חשוב מאוד לוודא שהכיסוי עצמו עשוי מחומר העמיד מפני פגעי מזג האוויר הן בחורף והן בקיץ. מובן שניתן לאלתר ולרכוש חומרים זולים, יחסית, כמו בד יוטה או יריעות ניילון עבות אך יש להביא בחשבון כי הם אינם עמידים בפני קרני השמש החמות של הקיץ הישראלי וככל הנראה הם לא יחזיקו מעמד לפרק זמן ארוך. אם כן, מומלץ לרכוש כיסוי לריהוט גינה העשוי מחומר פלסטי מתקדם כמו פוליאתילן העמיד גם מפני פגעי מזג האוויר החורפי – גשמים, ברד ושלג וגם בפני השמש והלחות הישראלית בחודשי הקיץ.

אופציות של בדי כיסוי

נאפולי ריהוט גינה מציעים לכם כיסוי לריהוט גן העשוי משני סוגי בדים :
  • בד פוליאסטר איכותי, חזק ועמיד. הוא מגן בפני גשם, שלג, אבק, שמש וקרינת UV ואינו נסדק בטמפרטורות נמוכות.
  • בד ברזנט איכותי המונע התעבות מים מתחת לכיסוי ומונעים התנפחות מהרוח.
כיסוי לריהוט גינה הוא קל לניקוי בעזרת סבון ומים והוא כולל גם לולאות אלסטיות לקיבוע הכיסוי לסט רהיטים, להשחלה על רגלי הכיסאות וגם חוט מתיחה תחתון להידוק החלק התחתון של הכיסוי סביב סט הרהיטים.

כדאי לכם לרכוש כיסויים מעוצבים ואיכותיים לריהוט הגינה של נאפולי ריהוט גינה, הקיים במגוון רחב של מידות, סוגים וצבעים.

מוזמנים להתרשם ממגוון מערכות הישיבה שלנו:

1. מערכת ישיבה ראטן
2. מערכות ישיבה מעץ
3. מערכות ישיבה מאלומיניום
4. פינות קפה זוגיות
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"