דלג לתוכן הראשי

כסאות לפינות אוכל

בחירה של כסאות פינת האוכל היא מכרעת בהגדרת הסגנון והנוחות הביתית. המגמה היא לקנות כיסאות המשלבים פונקציונליות עם אסתטיות. כסאות לפינות אוכל מבית נאפולי ריהוט לגינה, מציעים לכם סגנונות חדשניים, בשילוב עם עיצובים ארגונומיים שיאפשרו לכם לבלות את הזמן בבית בישיבה נעימה ומרגיעה.

סינון ומיון ›

כיצד לבחור כסאות לפינת אוכל מעוצבים?

בבחירת כסאות לפינת אוכל, הנוחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. יש לשקול את הגובה ואת התמיכה של הכיסא, ולוודא שהוא מתאים לגודל ולגובה שולחן האוכל. גם לחומר הייצור של הכיסאות יש תפקיד חיוני - כיסאות עץ הם קלאסיים, וכסאות מתכת או אקריליק הם מודרניים.

התאמת כסאות פינת אוכל לעיצוב הבית שלכם

כסאות פינת אוכל מעוצבים, נמכרים בסגנונות ובגימורים שונים והם מעניקים נופך ייחודי. למראה מושלם מומלץ להתאים לכסאות אלמנטים נוספים כמו הווילונות, צבע הקיר או שולחן האוכל.

רכישה של כסאות איכותיים לפינות אוכל

רכישת כסאות לפינת אוכל יכולה להתבצע באולם התצוגה או באתר האינטרנט של נאפולי רהיטים. כסאות לפינת אוכל מעוצבים לא רק מספקים נוחות אלא גם משפרים את האווירה הכללית של פינת האוכל בבית. בין שאתם בוחרים בכיסאות פינת אוכל קלאסיים או מעוצבים, השילוב יהיה הרמוני.

בבחירת כסא לפינת אוכל, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים מרכזיים:
  1. אם הכסא מותאם ארגונומית לצרכים שלכם? בדקו אם המשענת בגובה ובמיקום שנוחים עבורכם, אם ממדי הכסא מתאימים לכם ולבני המשפחה והאם תעדיפו כסא עם או ללא ריפוד.
  2. בחרו כסא בסגנון שיתאים לעיצוב הקיים בבית. בדקו מהי פלטת הצבעים הנוכחית, ואם נחוץ מעט צבע, או פריט יותר ניטרלי. אם הרהיטים האחרים בבית נוטים לסגנון יותר רטרו, כסא בעיצוב מודרני עלול להיראות לא במקום. לעומת זאת, כסא פשוט מעץ או בצבעים חמים עשוי להיות תוספת מושלמת.
  3. וודאו שהכסא החדש שבחרתם מתאים לילדים, מומלץ לרכוש כסאות בית קלים לניקוי.

כסאות פינת אוכל מרופדים

כסאות לפינות אוכל של נאפולי ריהוט גינה בעלי מסגרת מעץ או מתכת, שעליהם תופרים ריפוד מעולה שמאפשר לכם נוחות מקסימלית. יש כסאות בעלי ריפוד עבה, כדי לספק משטח ישיבה רך ומפנק, וגם כאלה בעלי ריפוד דק יותר, כדי לשמור על משטח נעים וסולידי. תוכלו לבחור את הבדים וההדפסים מתוך המגוון הרחב, לפי ההעדפות האישיות שלכם.

כסאות פינת אוכל קלאסיים

כסאות לפינות אוכל המשלבים עיצובי רטרו עם טכניקות בנייה מודרניות. קטגוריה זו כוללת כסאות עץ ופלסטיק דמוי-עץ, וכן כסאות בעלי עיצוב מעוגל יותר ורך, היוצר אצל רבים תחושה חמימה של בית. אם הבית שלכם מלא בצבעים חמים, ורהיטים שמזכירים גרסה משודרגת של הבית של סבא וסבתא - כסאות קלאסיים הם האידאליים בשבילכם.
בתוך ההגדרה הרחבה הזו נכללים תתי-סגנונות רבים, וכך תוכלו למצוא את העיצוב המושלם עבורכם.

כסאות פינת אוכל מודרניים

כסאות לפינות אוכל בעלי קווים חלקים ונקיים, בדרך כלל בצבעים חזקים, כולל שחור ולבן. הסגנון המודרני בולט בשל הדיוק הרב של כל פרט עיצובי, וביצירת רושם חד ופשוט יותר, שמצליח להיות יפהפה בלי להעמיס על העין.
בשל הפשטות הנקייה של סגנון זה, אפשר לשלב אותו גם בחללים שבהם שאר העיצוב הוא מודרני פחות, אך חשוב לשים לב שאין ניגוד גדול מדי בין הכסא שאותו בחרתם לעיצוב הכללי של החדר.
 
נאפולי ריהוט גינה מציעים לכם מבחר גדול של כסאות לפינות אוכל, זה הזמן לבחור אותם.

חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"