דלג לתוכן הראשי

כסאות גיימינג

סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים
כיסא גיימינג הוא כיסא נוח במיוחד המיועד לישיבה ממושכת מול מחשב ועיצובו צעיר ומלהיב בסגנון של מושב מרוצים לרכב. העיצוב הסוחף גורם למשתמש להרגיש חלק מהעולם שמשחקי המחשב מזמנים לנו.
 

בחירה של כסאות גיימינג


הדרישה לכיסא משחקים איכותי וטוב עלתה משמעותית וכיסא גיימינג הפך להיות בחירה פופולרית במיוחד גם בקרב משתמשי מחשב נלהבים וגם עבור משתמשי מחשב ממוצעים. כסאות הגיימינג מגיעים עם שלל אפשרויות של תוספות וריפודים .טווח המחירים נע בהתאם לאיכות הבד ולתוספות של הכיסא.

כמו בכול מוצר הנדרש להתאים לנו ולהכיל בבטחה את גובהנו ומשקלינו, גם כאן אנו נדרשים לשים דגש בבחירת כסאות גיימינג שהם המתאימים והבטוחים ביותר עבורנו. לכול כיסא יש את המשקל המקסימאלי אותו הוא יכול לשאת ואת הגובה המקסימלי המתאים, אליו הוא יכול להתכוונן. ישנם כסאות היכולים להכיל אנשים עד לגובה 190 ס"מ. ועד למשקל של 120 ק"ג.

אצלנו בנאפולי ריהוט גינה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של כסאות גיימינג איכותיים ונוחים לישיבה שיש בהם התאמה נקודתית למי שעוסק לאורך שעות רבות במשחקי המחשב הפופולריים.
 

האפיון של כסאות גיימינג

 

משענת הגב


משענת הגב של כיסא גיימינג היא מאפיין משמעותי במיוחד. היא גבוהה ומאפשרת נוחות לצוואר היא מעוצבת ממש כמו במכונית מרוץ והיא בהחלט מוסיפה לחוויית המשתמש ולתמיכה מקסימלית ממש כמו עריסה.
 

מושב הכסא


מושב הכיסא מעוצב בצורה אשר מכילה את הישיבה ותומכת. המושב בעל קצוות מורמים הנותן תחושת עיטוף למשתמש. גם במושב הכיסא העיצוב המלהיב תורם לחוויית המשתמש .
 

משענת הראש


ברוב כסאות גיימינג אפשר למצוא משענת ראש קבועה המחזיקה את הראש בנוחות. בדרך כלל משענת הראש מתכווננת ומאפשרת למשתמש ליהנות מהתאמה מדויקת של משענת הראש במנח הנוח ביותר עבורו.
 

תמיכה מותנית


גם כאן כיסא הגיימינג מציע למשתמש התאמה אישית המדויקת לנוחותו. כריות המותניים הנפוצות בכיסאות מסוג זה מתכווננות ומאפשרות נוחות מרבית.
 

רמת השכיבה בכסאות גיימינג


מנח שכיבה מתון בזמן ישיבה, מפחית את הלחץ על הגב, עוזר בישיבה ממושכת, ותורם רבות לישיבה בריאה יותר. רוב כסאות גיימינג מצוידים במנגנון המאפשר שכיבה עד 180 מעלות.

אם קשה לכם לקבל החלטה, המבחר הגדול שלנו הכולל כסאות מרופדים בבדים איכותיים ובצבעים מגוונים, עם, או בלי תומכות מותניים, משענות ראש מתכווננות ועוד. ההיצע של נאפולי ריהוט גן יעשה לכם סדר ואתם תוכלו לבחור את הדגם הנכון עבורכם. כעת נותר רק להזמין ולחכות למשלוח המהיר.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"