דלג לתוכן הראשי
99 399

כסאות לפינות אוכל לגינה ולמרפסת

כסאות לפינות אוכל מעוצבות במחירי מבצע מטורפים תמצאו אצלנו בנאפולי ריהוט גן. אנחנו מציעים מבחר ענק של כסאות לפינת אוכל מסוגים שונים ומגוונים כמו: כסאות לפינת אוכל מאלומיניום, כסאות מבד, כסאות מעץ ומפלסטיק. אז בואו להתרשם מהקולקציות החדשות שלנו לקיץ 2023!
סינון ומיון ›

עיצוב הגינה


לפני שאתם ניגשים לקנות כסאות פינות אוכל לגינה אתם צריכים להחליט קודם כול על עיצוב הגינה שלכם. האם פינת האוכל היא הריהוט המרכזי בגינה, האם יש עוד פינות ישיבה אלטרנטיביות חוץ ממנה, כמה אנשים אמורים לשבת סביב פינת האוכל ואת מי היא אמורה לשרת, האם משפחה עם ילדים או חברים מבוגרים. חשוב גם לדעת האם אתם קונים גם שולחן לפינת האוכל, או שיש לכם צורך רק בכיסאות.
 

חומרי הייצור


ריהוט גינה צריך להיות עמיד בפגעי מזג אוויר כמו גשם, לחות, חום גבוה ושמש יוקדת. גם מזיקים כמו חרקים ותולעים עלולים להיות מסוכנים לסוגי ריהוט מסוימים וכדאי לקחת את כל המשתנים האלה בחשבון.

תוכלו למצוא כסאות מפלסטיק פשוט ועד פלסטיק איכותי ברמה גבוהה, כסאות מעץ, אלומיניום או ראטן. חשוב שתבדקו את עמידות החומרים עבור כסאות שאמורים להיות בחוץ, האם הם קלים להזזה ממקומות למקום, אם הם נערמים במקרים בהם אין מקום רב בגינה, אם הם מתנקים בקלות וכמובן מה העלות שלהם. לפעמים עדיף להשקיע קצת פחות בכיסאות אם אתם מתכננים להחליף כל כמה שנים, אופייני בעיקר למשפחות עם ילדים, או להשקיע בכיסאות יקרים שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.
 

העיצוב של הכיסאות


כסאות מאלומיניום, פלסטיק עץ או ראטן, תוכלו למצוא במבחר גדול של עיצובים, גדלים ודוגמאות. שימו לב שהכיסאות לא חייבים להיות זהים לשאר הריהוט בגינה, כסאות פינות אוכל לגינה יכולים להיות שונים משאר הריהוט ולהוות נקודה עיצובית נוספת, צבעונית ומעניינת. אם אתם רוכשים כסאות עם כריות חשוב שתבדקו כיצד אפשר לנקות אותן בקלות, לכבס או להחליף את הכיסויים מדי פעם. חשוב להקפיד על ניקיונם של הכיסאות ולכסות אותם כשלא עושים בהם שימוש.
 

הרכישה


באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של כסאות פינות אוכל לגינה בכל מיני גדלים, סוגים וחומרים. קל לבחור את הכיסאות המתאימים לכם ביותר מתוך המבחר הקיים, בהתאם לדרישות הגינה שלכם. אל תתלבטו, כאן תמצאו את מה שאתם מחפשים, סמנו ובמהירות תוכלו לקבל את הכיסאות אליכם לגינה.

מוזמנים להתרשם ממגוון הפינות אוכל לגינה שלנו:

1. פינות אוכל לגינה מאלומיניום
2. פינות אוכל לגינה מעץ
3. פינות אוכל לגינה מראטן
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"