דלג לתוכן הראשי

מיטות שיזוף לגינה ולמרפסת

מיטות שיזוף לגינה הן רהיט מיוחד היכול להוסיף לגינה שלכם מראה יוקרתי. ישראל בורכה בימי שמש רבים ועל כן שילוב של פריט ריהוט בגינה שלכם אך מתבקש. מיטת השיזוף מעניקה למשתמש בה תחושת מנוחה מפנקת. כאשר תוסיפו לגינה שלכם מיטת שיזוף של נאפולי ריהוט גינה תוכלו להרגיש בחופשה בתוך הבית שלכם, השיזוף שתקבלו על הדרך הוא רק הבונוס.
סינון ומיון ›

בחירת מיטת שיזוף לגינה 

  1. בראש ובראשונה עליכם לחשוב על התקציב שלכם - כיוון שיש מגוון רחב של מיטות שיזוף לגינה והמחיר משתנה בהתאם לאיכות החומרים, לגודל ולעיצוב.
  2. גודל הגינה שלכם – מיטות שיזוף לגינה מגיעות במגוון רחב של גדלים ודוגמאות. יש מיטות שיזוף ליחידים ולזוגות, צרות ורחבות. חישבו היכן תמקמו את מיטת השיזוף בהתאם לגודל הגינה ולרהיטי הגינה הנוספים שברשותכם.
  3. סוג המשטח עליו תוצב מיטת השיזוף – לכל מיטת שיזוף יש בסיס יציבה שונה, רגליים מחוברות או מופרדות. לפני שרוכשים מיטת שיזוף יש להביא בחשבון את המשטח שעליו היא תונח שכן יש משטחים יציבים יותר – כמו דק, ריצוף, בטון וכדומה וישנם משטחים דינאמיים יותר כמו אדמה, חצץ ודשא.
  4. אופי השימוש במיטת השיזוף – ישנה משמעות לאופי השימוש במיטת השיזוף, שכן אם אתם מתכוונים להשתמש במיטת השיזוף לשם שיזוף בלבד – מומלץ לרכוש מיטה שטוחה ופשוטה, אם אתם מתכוונים לשלב גם פעילות נוספת כמו קריאה, שתיה, פתירת תשבצים או שימוש בסלולרי, מומלץ לרכוש מיטה עם משענת מתכווננת.
  5. פרופיל המשתמשים העתידיים במיטת השיזוף - אם אתם זוג צעיר ויש לכם ילדים אולי תרצו מיטת שיזוף רחבה ובה מזרנים וכריות לשם בילוי משפחתי בגינה, אם אתם אנשים מבוגרים יותר ואתם תעשו את מירב השימוש במיטת השיזוף, אולי תרצו מיטת שיזוף המותאמת יותר לצרכיכם.
  6. החומר ממנו מיוצרת מיטת השיזוף - מיטות שיזוף לגינה של נאפולי ריהוט גינה, מיוצרות ממגוון רחב של חומרים. לפני רכישת מיטת השיזוף, קחו בחשבון איזה סוג של ריהוט גן קיים בגינה שלכם ועשו התאמה מקסימלית לשם השלמת המראה העיצובי. אצלינו יש מיטות העשויות אלומיניום, עץ או במבוק. מלבד העיצוב עצמו, לכל חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו וגם אופן הטיפול והשימור שלו.

מיטת שיזוף אידאלית לגינה ולמרפסת


לקראת הקיץ כדאי שתראו את הדגמים של מיטות שיזוף לגינה, שכולן הן באיכות מעולה. בחרו את מיטת השיזוף המתאימה לכם ואנחנו נדאג להעביר אותה בהקדם.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"