דלג לתוכן הראשי
339 3490

מערכות הצללה לגינה

סינון ומיון ›
הגינה שלכם יכולה להיות מקום בילוי מושלם בשעות הפנאי לכל אחד מבני הבית. הילדים יכולים להוציא אנרגיה, לרוץ ולשחק בה, המתבגרים יכולים לארח בה חברים והמבוגרים יכולים לשבת בנוח, לקרוא ואפילו לשתות את הקפה של הבוקר.

ברוב ימות השנה האקלים הישראלי מאופיין בימים שמשיים, ובעונת האביב והקיץ ימי השמש הללו הופכים את השהות בגינה לכמעט בלתי אפשרית. כדי שהשהות בגינה תהיה נעימה בכל ימות השנה, כדאי לכם לשקול להתקין מערכות הצללה לגינה.

צל בגינה ובחצר

מערכות הצללה לגינה הן בעצם מגוון של ריהוט משלים שמטרתו להעניק פינה מוצלת ונעימה לשוהים בגינה.

ניתן לחלק את מערכות ההצללה לכמה קטגוריות:

1.גזיבו - הגזיבו הוא ריהוט גינה פופולרי מאוד בישראל, ככל הנראה בשל היותו פתרון הצללה פשוט ופרקטי. מדובר במבנה הפתוח מכל צדדיו, כאשר יש לו כיסוי בחלקו העליון. לעתים קרובות יש לגזיבו גם כיסוי לקירותיו שניתן להסיטו על פי נוחות המשתמשים.

הגזיבו של נאפולי ריהוט גינה הוא פינה מוצלת בגינה שטופת השמש ולעיתים קרובות גם משמש מבנה נוי בגינה.

2.שמשיית עמוד – מדובר בשמשייה בעלת בסיס מרכזי רחב ויציב, אשר מעליו ישנו עמוד הנושא את חופת הבד המעניקה צל ליושבים תחתיה.

3.שמשייה צידית - זוהי שמשייה בעלת בסיס צידי רחב ויציב, בצד הבסיס ישנו עמוד הנושא את חופת הבד המעניקה צל ליושבים תחתיה.

בחירה של כיסוי לגינה

לפני שאתם בוחרים מערכות הצללה לגינה יש לשים לב לכמה פרמטרים:

1.גודל הגינה – גודל הגינה שלכם הוא פרמטר חשוב במיוחד שיש להביא בחשבון לפני שרוכשים מערכת הצללה. על פי גודל הגינה תוכלו למצוא את פתרון ההצללה המתאים לכם ביותר. אם, למשל, הגינה שלכם מכילה גם ריהוט גן ואין בה מרחב רב מדי, אין טעם לרכוש פתרון הצללה רחב ממדים משום שהגינה שלכם תהיה צפופה ועמוסה.

2. מידת השימוש במערכות הצללה לגינה – אם אתם עושים שימוש רב בגינה ואתם זקוקים לפתרון קבוע כדאי לחשוב על פתרון מסוג גזיבו. אם השימוש שלכם בגינה אינו נעשה על בסיס קבוע ובכל פעם תרצו לשבת במקום אחר בגינה, אולי כדאי לחשוב על אחד מסוגי השמשיות של נאפולי ריהוט גינה, כפתרון הצללה, משום שהן ניידות ואפשר לסגור ולפתוח אותן על פי הצורך.

זה הזמן להתרשם ממגוון מערכות ההצללה האיכותיות שלנו ולבחור את הטובה ביותר עבורכם.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"