דלג לתוכן הראשי
2090 4490

מערכות ישיבה אלומיניום

אם יש לכם גינה או מרפסת, בוודאי אתם מעוניינים לשבת בחוץ ולהנעים את זמנכם עם המשפחה ועם החברים, אנו מציעים לכם מערכות ישיבה מאלומיניום שינעימו את זמנכם בחוץ ולא יהיה בהן נזקים עקב האקלים הים תיכוני.
סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים

מערכת ישיבה אלומיניום אלגנטית לגינה ולמרפסת


מערכת ישיבה מאלומיניום מוצעות המוצעת כוללות ארבעה חלקים והן בגוונים מרשימים. מדובר בסט יפהפה לגינה והתחושה שלכם תהיה כאילו אתם יושבים בסלון ביתכם כיוון שזהו דגם איכותי ואלגנטי והבד הייעודי לכך הוא דוחה מים.

מערכת ישיבה מאלומיניום עשוי מאלומיניום אל חלד ולכן אפשר ליהנות ממנה לאורך שנים רבות, היא מתאימה להצבה בחצר, בגינה או מתחת לפרגולה והיא כוללת ספה תלת מושבית, כורסה, כיסאות ושולחנות.
 

מערכת ישיבה אלמונים המותאמת כפינת אוכל לגינה


מערכת ישיבה אלומיניום פינות אוכל מתאימות לארוחות מפנקות עם המשפחה וכן לאירועים המתקיימים בחוץ לאירוח חברים או בני משפחה. יש פינות האוכל אלומיניום הכוללות שלחן פונקציונלי מאלומיניום לגינה ולמרפסת המתאים ל - 6 סועדים ויש אפשרות לפתוח אותו כך ש 10 סועדים ייהנו לשבת סביבו.

קיימת גם מערכת ישיבה אלומיניום המורכבת משולחן עגול ושלושה כיסאות עם גב איכותי, הקיימים בשלל גוונים ליצירת התאמה מושלמת בכל חצר.
 

מערכת כיסאות אלומיניום


כיסאות אלומיניום לגינה ולמרפסת הם האופציה האידאלית של כיסאות שנמצאים במחסן ומוציאים אותם כאשר מגיעים אורחים רבים, כך כולם נהנים לשבת במעגל או סביב השולחן המרשים.

אם ברצונכם לארח את היקרים לכם באוויר הפתוח בחצר מחוץ לבית כדאי שתרכשו ריהוט גן של מערכת משולבת עם כיסאות, כורסאות ושולחן וכך תוכלו ליצור פינת חמד מדהימה בגינה והאורחים רק ירצו להגיע אליכם כדי ליהנות מהאווירה הפסטורלית.

אתם מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם מההיצע של מערכות ישיבה אלומיניום הייחודיות. אחת מהן לבטח תתאים לגינה הפורחת שלכם ותיצור שילוב מנצח של הפרגולה, החצר והמראה הכללי במרחב הפתוח.

לכם נותר רק לסמן את הדגם שיהפוך את הגינה שלכם לנקודת המפגש של המשפחה והחברים ואת נושא השילוח תשאירו לנו, אנחנו נדאג שתקבלו זאת בהקדם.

מוזמנים להתרשם ממגוון מערכות הישיבה שלנו:

1. מערכות ישיבה פינתיות
2. מערכות ישיבה מעץ
3. מערכות ישיבה ראטן
4. פינות קפה זוגיות
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"