דלג לתוכן הראשי
449 6290

מערכות ישיבה ראטן

רטאן הוא שם כולל למאות מיני דקלים הגדלים באזורים טרופיים באסיה, אפריקה ואוסטרליה. אופן חיתוך הראטן (לסיבים) מאפשר בו שימוש הדומה לשימוש בעץ, כך שניתן ניתן לעצב אותו בסגנונות שונים. סיבי הראטן נחשבים לחזקים ועל כן אפשר לייצר מהם רהיטים ומוצרים נוספים אחרים.

אחת מתכונותיו של הראטן היא יכולתו לספוח צבעים כמו סוגי עץ אחרים, לפיכך אפשר למצוא אותו במגוון של צבעים. תכונה נוספת האופיינית לראטן היא שהוא קל משקל, וכך הרהיטים הנוצרים שממנו אינם כבדים וניתנים להזזה ללא קושי או היערכות מיוחדת. אפשר למצוא שני סוגי מערכות ישיבה ראטן - האחת עשויה מראטן טבעי והשנייה מסינתטי.
סינון ומיון ›

מערכות ישיבה לגינה מראטן


כאשר מעוניינים לרכוש מערכות ישיבה ראטן עלינו להביא בחשבון את כל תכונותיו הטובות של הראטן הטבעי (קל משקל, נוח לתחזוקה, בעל מראה נהדר ומעניק תחושה כפרית), עם זאת יש להביא בחשבון כי ראטן טבעי הוא חומר הרגיש לשמש, ללחות ולשינויים קיצוניים במזג האוויר.

ראטן סינטטי הוא חומר העשוי מ - PVC או מסיב פוליאתילן אשר במהלך ייצורו נוספים לו חומרי צבע. בחלק מהמקרים, כדי להפוך אותו לעמיד אף יותר מפני קרינת השמש ונזקיה, חלק מסוגי הראטן הסינתטי מכילים חומר מונע קרינה אולטרא סגולית (UV). ועם זאת עקב האקלים הים תיכוני בישראל, בימים חמים במיוחד עדיף להעמיד את ריהוט הגן בצל.
 

היתרונות של מערכת ישיבה ראטן


הראטן הסינטטי, וגם זה הטבעי, הוא קל משקל ונוח לתחזוקה. אם עושים בו שימוש לגינות או לחצרות בהן ישנם ילדים ובעלי חיים חשוב לדעת כי הוא ניתן לשטיפה.

לשני סוגי מערכות ישיבה ראטן, הטבעי וגם הסינטטי, יש מראה כפרי בשל צורת המקלעת האופיינית להם ולאור הייצור הסינטטי של סיבי הראטן קיים מבחר גדול של דוגמאות, צבעים ועיצובים.

אנו מקווים שהצלחנו לסייע בהתלבטות בבחירת סוגי מערכות ישיבה ראטן שברצונכם לרכוש, ועתה כל מה שנותר לכם הוא לראות באתר את מגוון האפשרויות ולקנות.

מוזמנים להתרשם ממגוון מערכות הישיבה שלנו:

1. מערכות ישיבה פינתיות
2. מערכות ישיבה מעץ
3. מערכות ישיבה מאלומיניום
4. פינות קפה זוגיות
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"