דלג לתוכן הראשי

ספסלים לגינה

סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים
כולנו יודעים כי ספסל הוא רהיט המיועד לישיבה, משום שכולנו נחשפים לספסלים במקומות רבים כחלק מחיי היומיום שלנו. בעצם, הספסל הפך להיות פריט כמעט שקוף עבורנו משום שאנו רואים ספסלים במקומות ציבוריים רבים כמו ברחוב, בבתי כנסת, בגינות ציבוריות, בחדרי המתנה של מוסדות רבים ועוד. ועם זאת, לאחרונה, ספסלים הפכו להיות פריט ריהוט נפוץ המשתלב גם בבתים פרטיים, אלו הם ספסלים לגינה.

יש סיבות רבות לשילוב ספסלים בריהוט הגן של נאפולי ריהוט גן. אם יש בבעלותכם גינה ככל הנראה יש לכם ריהוט גן הכולל פתרונות ישיבה כגון כיסאות, כורסאות או נדנדה. ועם זאת, אנשים רבים מוסיפים לריהוט הגינה הקיים אצלם גם ספסלים לנוחות מקסימלית.
 

להלן חלק מהסיבות לשילוב של ספסל בגינה הפרטית שלכם:

  1. פן עיצובי - יש משהו בספסלים לגינה המוסיף לה מראה ציורי וקלאסי. אפשר למצוא מגוון רחב של ספסלים בעיצובים שונים היכולים להתאים לכל מראה ועיצוב קיימים. קיימים ספסלים העשויים מאלומיניום בעיצובים קלאסיים ומודרניים. ישנם ספסלים העשויים מעץ המעניקים לגינה מראה כפרי וטבעי וישנם ספסלים העשויים פלסטיק, הכוללים יחידת אחסון. כל חומרי הייצור, כמובן, עמידים ומותאמים לתנאי האקלים הישראלי בכל עונות השנה. מלבד זאת ספסלים לגינה יוצרים עניין עיצובי שכן הם שוברים את הגבול בין המרחב הביתי - הגינה שלכם, לבין המרחב הציבורי שממנו הגיעו האורחים שלכם.
  2. פן חברתי – ספסל יכול להכיל עד ארבעה אנשים, תלוי בגודלו כמובן. לאור זאת, ישיבה על הספסל מעודדת הצטרפות של בני משפחה או חברים לישיבה, וכך נוצרת סביבת שיחה אינטימית, או שאפשר להעביר כמה ספסלים למקום אחד וליצור אווירה וחוויה חברתית רחבה יותר.
  3. פן פרקטי – ניתן לפזר בפינות הגינה השונות מספר של ספסלים לגינה, מה שיוצר פינות ישיבה רבות המתאימות לשימוש של מספר רב של אנשים. מה גם שאפשר להעבירם ממקום למקום לשם יצירת פינות ישיבה מרובות אנשים. ספסלים יכולים גם להוות פתרון ישיבה יצירתי כאשר יש לנו אורחים רבים המסבים לישיבה סביב השולחן.
  4. פן כלכלי – עלותם של הספסלים היא נמוכה יחסית לכמה פתרונות הישיבה שהם מעניקים. חישבו על כך – מקבלים בפריט ריהוט אחד תוספת מקומות ישיבה בפחות כסף, דהיינו, מהלך יצירתי, חסכוני וזול.

בחירה מוצלחת של ספסלים לגינה ולחצר


ההיצע המגוון של נאפולי ריהוט גן, מאפשר לכם לבחור ספסלים לגינה בעיצובים שונים, זה הזמן לקבל החלטה ולהשאיר לנו את הלוגיסטיקה.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"