דלג לתוכן הראשי
299 1590

ערסל זוגי לגינה

כדי להפוך את הגינה שלכם לגינת חלומות תצטרכו לאבזר אותה ברהיטים מיוחדים כמו ערסל זוגי לגינה ולמרפסת, המאפשר זמן מנוחה והתרגעות רומנטית לשניכם אחרי יום עבודה ארוך. אצלנו בנאפולי ריהוט גן תוכלו למצוא מגוון רחב של ערסלים זוגיים איכותיים במחירי יבואן משתלמים מאוד!
סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים

ההנאה מהגינה

הסיבה שגינה או מרפסת כל כך חשובות לנו היא כי הן מאפשרות מעין ניתוק מכל מה שקורה בבית, מאפשרות להחליף אווירה במהירות, לנשום אוויר וכל זה בלי לנסוע או להתרחק מהבית. גינה היא אופציה להשאיר את הילדים ישנים בבית ולצאת לשתות קפה יחד בלי להזדקק לשירותי בייביסיטר, או לאכול ארוחת ערב זוגית ולהתכרבל אחר כך יחד בישיבה על ערסל זוגי לגינה.

הכיף בתחושת הנדנוד

התחושה הנעימה בעת הנדנוד היא נפלאה ולכן לא אחת בני הבית והאורחים נרדמים בערסל. עד לפני כמה שנים לא היו ערסלים בחצרות אך ברגע שהם הגיעו, כל בעל נכס שיש בו גינה או מרפסת,  מעוניין לקנות ערסל רגיל או כפול, כדי שכולם ייהנו מהאופציה של נדנוד במקום בישיבה רגילה על הספה או על הכורסה.

עיצוב של המרחב החיצוני

כשאתם מעצבים את הגינה שלכם, אתם צריכים לבחור לא רק פרחים, שתילים וצמחים, אלא גם ריהוט גינה שיאפשר לכם ליהנות מהגינה. בין הרהיטים כדאי לבחור שולחן אוכל לארוחות משפחתיות, פינות ישיבה שונות כדי לארח חברים, ספות לישיבה אלטרנטיבית, שולחנות נמוכים ועוד. אבל אם יש רהיט אחד שכדאי לכם להשקיע בו ולא לוותר עליו זהו ערסל זוגי לגינה. תוכלו לשבת בערסל עם יקירכם בסוף היום, למשקה רומנטי או סתם להתכרבל יחד.

התקנה של ערסל זוגי לגינה ולמרפסת

ההיצע של ערסל זוגי לגינה כולל ערסלים מחומרים שונים כמו ראטן, בד, חבלים. חשוב שהוא יהיה מרופד ומתאים לשאת משקלים של זוג אנשים מבוגרים. את הערסל חשוב לקבע בצורה בטיחותית לקיר או לתקרה ורצוי שיעשה את זה איש מקצוע מומחה לנושא, כדי למנוע חלילה תאונות של נפילת הערסל. ישנם ערסלים המגיעים מחוברים למבנה מתכת והם נוחים יותר מבחינת התקנה, אך חשוב גם פה לוודא שהמבנה יציב ולא יזוז כאשר מתנדנדים בערסל.

בחירת ערסל זוגי לגינה ולמרפסת

אם יש לכם גינה או מרפסת, אך אתם לא בטוחים מהו גודל הערסל המתאים לכם, ראו כאן באתר את המבחר הגדול של ערסל זוגי לגינה.

לאחר שתתרשמו מהדוגמאות של הערסלים הקיימים אשר כולם בטיב מעולה, תוכלו לסמן את הדגם המועדף ולהזמין את הערסל הצבעוני, אנחנו נדאג ללוגיסטיקה מהירה עד פתח ביתכם.

מוזמנים להתרשם ממגוון הערסלים שלנו:

1. ערסל ישיבה לגינה
2. ערסל נדנדה לגינה
3. נדנדה לגינה מאלומיניום
4. נדנדה לגינה מעץ
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"