דלג לתוכן הראשי
279 1790

ערסל נדנדה לגינה

ריהוט גינה הוא חלק משמעותי בעיצוב הגינה שלכם. כדי להחליט האם לרכוש ערסל נדנדה לגינה ולמרפסת תצטרכו לחשוב על גודלו של הערסל, גודלה של הגינה, כיצד תרצו לעצב אותה וכיצד תוכלו לשלב רהיטים כאלה ואחרים בעיצוב הכללי. ישנם סוגים רבים של ערסלי גינה ולבית ומתוכם תוכלו לבחור את זה שהכי מתאים לכם. אצלנו בנאפולי ריהוט גן תוכלו למצוא מבחר ענק של ערסלי נדנדה לגינה ולבית במחירי יבואן!
סינון ומיון ›

היצע נרחב של ערסלי נדנדה לגינה ולמרפסת

אם החלטתם שאתם חייבים ערסל נדנדה לגינה או לבית שלכם כדאי שתכירו את כל סוגי הערסלים שיש בשוק בשביל שתוכלו לבחור את האחד שנכון ומתאים לכם. לאחר שתחליטו תצטרכו לבדוק נתונים נוספים כדי להתאים אותו בדיוק לגינה שלכם. ערסלים קיימים בכל מיני מידות וגדלים. ישנם ערסלים שמתאימים לילדים, ערסלים לשימוש יחיד וערסלים לזוג. ערסלים מסוימים מגיעים עם מעמד המאפשר להזיז את הערסל ממקום למקום, לעומת ערסלים שיש לקבע לתקרה או בין קירות, וכך לא ניתן להזיז לאחר הקיבוע.

תכנון נראותה של הגינה

עיצוב הגינה הוא חלק חשוב לפני שרוכשים שתילים וריהוט. אתם צריכים לתכנן את הגינה כדי שיהיה לכם מספיק מקום לצרכים שלכם. אם התוכנית היא לאכול ארוחות בחוץ, תצטרכו שולחן אוכל, אם אתם אוהבים לארח, תצטרכו כמה פינות ישיבה ואם אתם אוהבים לנוח תצטרכו ערסל נדנדה לגינה. תכננו היטב היכן תרצו למקם את הערסל ואם יש לו מספיק מרחב תנועה לנדנוד. בדקו האם תצטרכו ערסל עם מתקן קבוע, או שיש מקום שאליו תוכלו לחבר את הערסל.

קניה של רהיטי גן

ערסל נדנדה לגינה תוכלו למצוא בשלל גדלים, מידות וחומרים. בהתאם לגודלו והחומר ממנו הוא עשוי יהיה מחירו של הערסל. תוכלו למצוא ערסלים מראטן, קש, עץ, מתכות בעיצובים מיוחדים ומרשימים עם מתקני קיבוע מעוצבים שעלותם תהיה גבוהה לעומת ערסלי בד וחבלים שעלותם נמוכה יחסית. בכל ערסל שתבחרו הקפידו לבדוק האם יש לו תקן מסוים, מה משקל המקסימום שלו ואם הוא יציב ובטוח לשימוש.

ערסל נדנדה לגינה ולבית המתאים ביותר

אצל נאפולי יש מידע על ערסל נדנדה לגינה ולבית, תוכלו להתרשם מהסגנונות השונים, הגדלים וחומרי היצור המעולים. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג שירות שלנו ישמח לסייע לכם, אם יש לכם התלבטויות או שאלות בנושא זה.

כל רהיטי הגן המוצעים באתר והערסלים הם באיכות מצוינת ותוכלו ליהנות מהם לאורך שנים. לאחר שתקבלו החלטה, סמנו באתר את הדוגמאות והגדלים המתאימים לכן והאריזות הללו יגיעו לביתכם בתיאום מועד האספקה הנוח לכם.

מוזמנים להתרשם ממגוון הערסלים שלנו:

1. ערסל זוגי לגינה
2. ערסל ישיבה לגינה
3. נדנדה לגינה מאלומיניום
4. נדנדה לגינה מעץ
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"