דלג לתוכן הראשי

פינות אוכל לבית

סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים
פינות אוכל לבית משמשות לשם ישיבה משותפת לארוחה, זהו ייעודן ולכך הן משמשות ברוב הבתים. ועם זאת לפינת האוכל ישנה גם משמעות אישית הייחודית לכל משפחה ומשפחה.
 

החשיבות של פינות אוכל לבית


יש משפחות המארחות אנשים רבים בתדירות גבוהה בכל ימות השנה ויש כאלו המארחות בעיקר בחגים. יש משפחות שבהן אוכלים ארוחה משותפת בכל יום ויש כאלו בהן אוכלים ארוחה שבועית משותפת אחת. בחלק מהבתים פינת האוכל ממוקמת סמוך מאוד למטבח ובחלק במקום מרוחק ממנו. בכל מקרה, לא משנה לאיזו משפחה אתם משתייכים, או היכן ממוקמת פינת הואכל שלכם אין ספק שפינות אוכל לבית הן דבר משמעותי וחשוב בכל בית.
 

אופציות של פינות אוכל לבית


אצל נאפולי ריהוט גינה קיים מגוון רחב מאוד של פינות אוכל לבית. לעתים אנו רואים פינות אוכל המוצאות חן בעינינו אצל חברים או משפחה, לפעמים אנו נחשפים לפינות אוכל נהדרות בפרסומות, באתרים או בתוכניות טלוויזיה, אך עם זאת חשוב לזכור שלא כל פינות האוכל אליהן אנו נחשפים מתאימות לנו. כאשר אנו עומדים לבחור שולחן לא תמיד אנחנו מתחשבים בכל הפרמטרים הנכונים לנו ואז אנו עלולים לבצע רכישה בצורה שאינה מותאמת לבית ולמשפחה שלנו.
 

נקודות חשיבה על קניית פינת אוכל לבית 

  1. מה התקציב שלכם? תוכלו למצוא פינות אוכל לבית בטווח מחירים רחב, כך שאפשר למצוא פינות אוכל המתאימות לכל כיס.
  2. מה יהיה השימוש המרכזי של פינת האוכל? האם אתם מארחים כמות רבה של אנשים או שמא מדובר בארוחות שבהן ישתתפו בני המשפחה המצומצמת בלבד. תשובתכם תשפיע על גודל השולחן ועל מספר הכיסאות להם אתם זקוקים.
  3. גודל החלל אליו יש להתאים את פינת האוכל – חשוב מאוד למדוד את המקום שאליו עתידה פינת האוכל של נאפולי ריהוט לגינה להיכנס לשם התאמה מרבית.
  4. התאמת עיצוב פינת האוכל לעיצוב הכללי של הבית – לשם יצירת מראה אחיד ומשלים יש להתייחס לסוג הרצפה – פרקט, בטון, מרצפות. כמובן שיש להביא בחשבון את סגנון הריהוט המצוי בסביבת פינת האוכל ואת גופי התאורה הנמצאים בה.
  5. העדפת נוחות על פני יופי – יפה ככל שתהיה, אם פינת האוכל שבחרתם לא תהיה נוחה לשימוש, היא לא תשרת אתכם ברגעים המשפחתיים החשובים.
אחרי שעשינו לכם קצת סדר בעולם פינות האוכל, תוכלו לראות אצלינו מגוון רחב של פינות אוכל לבית, בחרו כבר עכשיו את פינת האוכל שהיא המתאימה לכם ביותר.

מוזמנים להתרשם ממגוון מערכות הישיבה שלנו:

1. מערכות ישיבה פינתיות
2. מערכות ישיבה מעץ
3. מערכות ישיבה ראטן
4. פינות קפה זוגיות
5מערכות ישיבה אלומיניום
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"