דלג לתוכן הראשי
5890 6590

פינות אוכל לגינה מראטן

סינון ומיון ›
אין כמו לשבת לאכול ארוחת ערב משפחתית בגינה, לארח חברים לצהרים בשבת, או להזמין חברות לערב גבינות ויין במזג אויר קיצי לעת ערב. כדי שתוכלו להסב יחד סביב השולחן, כדאי לכם לבדוק את אפשרות של פינות אוכל לגינה מראטן.
 

בלילות הקיץ הקרירים


יתרונו הגדול של מזג האויר הארצישראלי הוא שהוא מאפשר ליהנות מבילוי בגינה במשך רוב ימות וערבי השנה. למעט ימים ספורים של קור גדול או שרב, רוב הימים הם נעימים וכיף לבלות אותם בחוץ. יתרונות הבילוי בחוץ מאפשרים לאכול כשהילדים משחקים, לשבת באוויר הפתוח, להירגע מול צמחיה רעננה.

התרבות הישראלית אוהבת מאוד לארח משפחה וחברים ואם יש לכם פינות אוכל לגינה מראטן תוכלו אפילו לערוך ארוחות משפחתיות, ארוחות חג, או סתם להזמין זוג חברים או יותר לשבת איתכם בחוץ כשהילדים ישנים בבית ולא לדאוג לבייביסיטר.
 

מה זה ראטן


ראטן הוא שם כולל למאות סוגים של עצי דקל שונים הגדלים באזורים שונים בעולם. הראטן בנוי ממפרקים ולכן השימוש בו לבניית רהיטים הוא גדול מאוד ומאפשר לעצב שאותו בצורות שונות. כמו סוגי עץ שונים, גם הראטן מגיע בגוונים ובצבעים רבים. חוזקם של קני הראטן מאפשר להשתמש בהם כמוטות בסיס. ענפי הראטן מגיעים בעוביים שונים החל במס' מילימטרים ועד כמה סנטימטרים, מה שמאפשר עיצובים שונים בריהוט.
 

איך שומרים על ריהוט מראטן


כדי לשמור על פינות האוכל לגינה מראטן יש להימנע משימוש בחומרי ניקוי מרוכזים ויש להשתמש במים פושרים עם מעט סבון. לאחר הניקוי יש לחזור ולשטוף עם מים נקיים ולהניח לייבוש באוויר או להשתמש במגבת יבשה. כדאי לנקות את הריהוט פעם בכמה חודשים. כדי להגן על הריהוט מפגעי מזג האויר ומומלץ לכסותו בכיסויים מתאימים לריהוט גינה.
 

לא רק פינת אוכל לגינה מראטן


יתרונותיו של הראטן כריהוט לגינה ידועים ובשל כך הוא היה לפופולרי מאוד ואפשר למצוא לא רק פינות אוכל לגינה מראטן אלא לעצב את כל הגינה עם ריהוט מראטן הכולל כורסאות, כיסאות, פינות ישיבה ושולחנות אירוח. הראטן משתלב נפלא בגינה ויוצר אוירה טבעית ואינו ניזוק בקלות.

כדי להתאים לכם את פינות האוכל לגינה מראטן, כדאי להבין את הצרכים המשפחתיים שלכם, את גודל הגינה ועיצובה הכולל. אנחנו נשמח לעזור לכם בבחירה המדויקת לגינה שלכם . ראו באתר את האפשרויות הרבות והזמינו את השולחן מראטן שיהיה בחצר שלכם בקיץ הקרוב.

מוזמנים להתרשם ממגוון הפינות אוכל לגינה שלנו:

1. פינות אוכל לגינה מאלומיניום
2. פינות אוכל לגינה מעץ
3. כסאות פינות אוכל לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"