דלג לתוכן הראשי

פינות אוכל מזכוכית

למי שאוהב עיצוב נקי במיוחד וקלאסי, רכישה של פינת אוכל מזכוכית יכולה להיות פטרון אידיאלי. ורהיטים מזכוכית אפשר לומר שאף פעם שלא יצאו מהאופנה והם תמיד שמרו על המוניטין שלהם. בנאפולי רהיטים תוכלו להתרשם ממגוון פינות אוכל מזכוכית ברמה הכי גבוהה ובמחירים הכי משתלמים + משלוח מהיר וחינם עד פתח הבית שלכם.
סינון ומיון ›

איך לבחור נכון פינת אוכל מזכוכית?

בחירת פינת אוכל מזכוכית יש כמה שיקולים שחשוב לקחת בחשבון, כגון:
  1. הגודל והצורה של השולחן - יש להתאים את הגודל של השולחן לגודל של החלל או של הפינה בה יעמוד השולחן. יש להתחשב במידות של השטח וחשוב להשאיר מספיק מקום למעבר ועבור ישיבה נוחה סביב השולחן.
  2. טיפול ותחזוקה נכונים - שולחן פינת אוכל מזכוכית דורש ניקוי תכוף ויסודי, כדי למנוע כתמים, שריטות ואבק. יש להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים ובמטליות רכות.
  3. התאמה של חומרי גלם לעיצוב הבית - מומלץ גם להתייחס לחומרי גלם של בסיס השולחן שהם למעשה הרגליים של השולחן ולהתאים אותם לעיצוב הכללי של הבית או לכיסאות.

יתרונות של פינות אוכל מזכוכית

היתרונות העיקריים הם שפינת אוכל מזכוכית מעניקה מראה נקי ויוקרתי, הן עמידות מאוד, הן משקפות את האור והצבעים של החדר וידידותיות לסביבה.

פינת אוכל מזכוכית דגם שירה זכוכית + 4 כסאות שחור

למה לרכוש פינות אוכל מזכוכית בנאפולי

והתשובה היא מאוד פשוטה, אנו בנאפולי רהיטים מאוד אוהבים את הלקוחות שלנו והכי חשוב לנו לגרום להם לחייך ולהנות מפינות אוכל איכותיות לבית. כאלה שישרתו את הצרכים האישיים שלהם לאורך שנים רבות. סיבה נוספת היא שהרכישה בנאפולי רהיטים מאוד נוחה וניתן להנות ממערך נוח עבור כל אחד וגם להנות ממשלוחים מהירים ואמצעי תשלום מאובטחים עד 10 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. הצוות המנוסה שלנו מתמחה בהלבשת הבית, יכול להתאים אליכם בדיוק את מה שאתם צריכים, כי אנו רואים את הצורך שלכם וחשוב לנו לעזור לכם לרכוש נכון.

מלבד לפינות אוכל מזכוכית תוכלו למצוא אצלנו:
  1. פינות אוכל עגולות
  2. פינות אוכל מלבניות
  3. פינות אוכל 4 כסאות 
  4. פינות אוכל במבצע

סוגי פינות אוכל מזכוכית בנאפולי

בנאפולי תוכלו למצוא מגוון של פינות אוכל מזכוכית כמו פינות אוכל מזכוכית עגולות, מלבניות ונפתחות, כמו למשל:
  1. פינת אוכל עגולה מדגם "שירה".
  2. פינת אוכל בצורה מלבנית נפתחת מדגם "מונקו" המגיעה צבע לבן פרחוני וכוללת 4 כסאות.

פינת אוכל מלבן מזכוכית נפתח דגם מונקו צבע לבן פרחוני+ 4 כסאות
אז אם אתם מעוניינים לרכוש פינת אוכל מזכוכית איכותית ובמחיר משתלם מוזמנים להתרשם מפינות אוכל שלנו מזכוכית במחירי יבואן הכי שווים ולהנות ממשלוח מהיר וחינם עד הבית.
 
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"