דלג לתוכן הראשי
99 5890

פינת אוכל לגינה

פינות אוכל לגינה הפכו להיות טרנד עיצובי מוביל בשנים האחרונות. בעבר לא הייתה מודעות רבה לנושא זה כך שכאשר הגיעה השעה לארח, אנשים רבים הוציאו לגינה או למרפסת שולחנות מתקפלים והשתמשו בכיסאות הביתיים להושבת האורחים.
סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים

פינות אוכל לגינה יפהפיות


כיום המצב שונה לגמרי שכן ישנה מודעות רבה יותר לפן העיצובי ולנוחות של פינת אוכל קיימת. רמת המודעות הגבוהה עם מגוון גדול של ריהוט גן עלולים להוביל, אתכם הצרכנים, למצב של בלבול וקושי לעשות את הבחירה בצורה מיטבית. אז אם החלטתם לשדרג את החצר או המרפסת ולהוסיף להן פינת אוכל, הגעתם למקום הנכון. באתרנו יש מגוון רחב של פינות אוכל לגינה ואנחנו נעזור לכם למצוא את הפינה המתאימה לכם בדיוק.
 

בחירה של פינת אוכל לגינה או למרפסת


לפני קבלת ההחלטה החשובה עליכם לשקול מספר גורמים שיסייעו לכם במציאת פינת האוכל המתאימה לצרכיכם.

 1. חישבו מה התקציב אותו תהיו מוכנים להשקיע ברכישת פינת אוכל. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון של פינות אוכל לגינה במחירים שונים.  
   
 2. גודל המקום שאותו תרצו לרהט - פינת האוכל צריכה להתאים לחלל שאותו תרצו לרהט כך שהיא לא תתפוס את כל המקום, תותיר מרחב תנועה ובמקביל תשרת אתכם ואת אורחיכם כך שתוכלו לשבת בצורה נוחה ומרווחת.
   
 3. פינת האוכל הנבחרת צריכה להתאים לכם הן מבחינת כמות הנפשות בבית והן מבחינת כמות האורחים שאותם אתם נוהגים לארח. קיימות פינות אוכל לגינה בנות ארבעה או שישה כיסאות, ואפשר להוסיף כסאות במקרה הצורך. כמו כן אפשר למצוא פינות שבהן יש שולחנות בגדלים שונים, חלקם אף נפתחים.

 4. חישבו מה יהיה השימוש המרכזי בפינת האוכל שתרכשו. האם יעשה בפינת האוכל שימוש יום-יומי לארוחות משפחתיות, או היא תשמש לאירוח רב משתתפים בסופי שבוע . אולי אתם זקוקים רק לפינה קטנה שתהיה עבורכם מקום אינטימי לשתיית קפה.
   
 5. פינת האוכל צריכה להתאים לעיצוב הכללי של המרפסת או הגינה שלכם כדי שתוכל להשלים את המראה ואת האווירה הקיימים. כאשר מתאימים את פינת האוכל יש להביא בחשבון את סוג החומר ממנו היא עשויה ואת עיצובה.
פינות האוכל לגינה שלנו עשויות משלושה חומרים: עץ, ראטן ואלומיניום. כולן איכותיות ומותאמות לתנאי חוץ, כמובן. פינות האוכל שלנו מגיעות במגוון של צבעים ועיצובים, החל בקו עיצוב פשוט ונקי ועד לקו עיצוב המשדר יוקרה ואלגנטיות. ועכשיו אתם מוזמנים לבחור באתר את פינת האוכל המתאימה לכם להנאה מושלמת.
 
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"