דלג לתוכן הראשי
219 3990

פינות אוכל לגינה מאלומיניום

כדי ליהנות מהגינה שלכם ולארח בכיף את המשפחה, החברים או סתם לבלות עם הקרובים אליכם ביותר, כדאי שתדאגו לאפשרות לאכול בגינה. פינות אוכל לגינה מאלומיניום זאת המלצה מצוינת לפינת אוכל לגינה, כאן תוכלו למצוא מגוון פינות אוכל מחומרים כמו אלומיניום בשלל גדלים ועיצובים.
סינון ומיון ›

אצלנו בחצר

 
אחד מהתענוגות הגדולים ביותר של הקיץ הוא האפשרות לבלות בגינה, לתת לילדים להשתולל, לפתוח בריכה, להזמין חברים, לחגוג עם המשפחה ולהכין ולאכול ארוחות משפחתיות, חגיגיות באוויר הפתוח.

לא משנה באיזה פורמט אתם חוגגים או מבלים בגינה, כדאי שתהיה לכם אחת מאפשרויות פינות אוכל לגינה מאלומיניום שאנחנו מציעים כדי שתוכלו ”לפתוח שולחן", לערוך ולארח.
 

שולחנות מאלומיניום

 
אלומיניום היא מתכת שתכונותיה מאפשרות להשתמש בה בענפים שונים. האלומיניום הוא בעל אפשרות לריקוע, זוהי מתכת קלה מאוד וגמישה המאפשרת להשתמש בה בתעשייה, לבנייה ולנייד אותה לאחר מכן בקלות. האלומיניום חסין לנזקי מזג אויר. הוא אינו מחליד, דוהה או משנה את צבעו, הוא קל מאוד לניקוי וגמישותו מאפשרת לעצב באמצעותו צורות שונות של רהיטים.
ראו עוד על קטלוג שלוחנות אולומיניום לגינה

יתרונות של פינות אוכל לגינה מאלומיניום

 
אם אתם מחפשים פינת אוכל לגינה שתחזיק מעמד שנים רבות, תהיה נוחה וקלה להזזה ממקום למקום, לא תיהרס בשמש ובגשם ויהיה לכם קל להסיר ממנה את האבק, פינות אוכל לגינה מאלומיניום זאת האפשרות המומלצת ביותר עבורכם. את ההתאמה של פינת האוכל תוכלו לעשות עם אחד מאנשי המקצוע שלנו שיבקש מכם פרטים כמו גודל הגינה, תכיפות השימוש ובהתאם יתאים לכם את אחת האפשרות של פינות אוכל לגינה מאלומיניום הקיימות אצלנו.
 

ציוד נלווה

 
ריהוט גינה חשוף לפגעי נזק האוויר מכיוון שהוא נמצא כל הזמן בחוץ. הוא נרטב בגשם, נצרב בשמש, צריך להיות עמיד לרוחות. כדי להגן עליו ולשמור עליו נקי ותקין כדאי שתרכשו גם כיסויים המתאימים לריהוט גן בהתאם לגודלו של הריהוט שקיים ברשותכם.
 

לא רק אלומיניום

 
כאן באתר תוכלו לראות פינות אוכל לגינה בשלל דגמים וגדלים, כמו פינות אוכל לגינה מאלומיניום, מראטן, מעץ, במגוון סגנונות ומחירים. אנחנו נשמח לעזור לכם ולייעץ בבחירה הנכונה ביותר למשפחתכם, לגודל החצר שלכם, לצרכים ולשימוש. הכנסו כבר לשפע האפשרויות שממתינות לכם כדי לקבל החלטה על השילוב שיהיה המתאים ביותר למשפחה הגרעינית או עבור המשפחה המורכבת המגיעה לביקורים מעת לעת.  הזדרזו לסמן את הזמנתכם ותוכלו לארח את המשפחה והחברים כבר באחד מסופי השבוע הקרובים.

מוזמנים להתרשם ממגוון הפינות אוכל לגינה שלנו:

1. פינות אוכל לגינה מעץ
2. פינות אוכל לגינה מראטן
3. כסאות פינות אוכל לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"