דלג לתוכן הראשי

קונסולות מעוצבות לבית

סינון ומיון ›
קונסולה לבית היא רהיט דקורטיבי וקומפקטי. הקונסולה היא אחד מהאלמנטים העיצוביים בהם אפשר להשתמש ולהעשיר חללים שונים בבית והיא תורמת רבות לקו העיצובי שלו. זוהי תוספת מוצלחת מאד בכניסה לבית והיא תואמת את הקו העיצובי של כל חללי הבית.
 

בחירה של קונסולה מעוצבת


הבית שלנו בדרך כלל משקף את מי שאנחנו. הוא הסביבה הבטוחה והנעימה שלנו והוא בהחלט דורש השקעה ותשומת לב גם בתחום העיצוב והאבזור הנלווה.

קונסולה מעוצבת יכולה לענות גם על הצורך העיצובי וגם על הצורך הפרקטי. ישנן קונסולות של נאפולי ריהוט גינה, אשר מספקות לנו מקום אחסון, ישנן כאלה המשמשות לדקורציה בלבד, וישנן את אלה אשר בו זמנית תורמות גם לעיצוב הבית וגם משמשות כרהיט פרקטי. בעצם הקונסולה תאפשר לנו לעצב כול חלל קטן כגדול במקסימום פונקציונליות. זו הסיבה שכמעט בכל בית שהושקעה בו מחשבה של עיצוב, יש  לפחות קונסולה מעוצבת אחת.
 

קונסולת כניסה


קונסלות מעוצבות לבית הן בדרך כלל ממקומות בכניסה, הן תהיינה קומפקטיות כדי לא להעמיס על מרחב הכניסה ולאפשר כניסה מרווחת ונוחה. הקונסולה תשמש אותנו להנחת כול החפצים הקטנים ההכרחיים כמו טלפון, מפתחות, כפפות, או כול חפץ אחר אותו אנו מניחים כשאנחנו נכנסים הביתה וגם לוקחים אתנו כאשר אנו יוצאים מהבית.
 

קונסולת סלון


קונסלות מעוצבות לבית אשר ממוקמות בסלון עשויות להיות גדולות יותר. הן משמשות אותנו גם לאמירה העיצובית שלנו וגם לצרכים הפרקטיים הנדרשים במרחב של סלון. הקונסולה בסלון יכולה לשמש מעמד לטלוויזיה או לחלופין כמעמד מתחת לטלוויזיה במקרים שבהם הטלוויזיה תלויה על הקיר. היא מאפשרת לנו להציג אלמנטים דקורטיביים בסלון ובו זמנית מייצרת עבורנו פרקטיות כאשר אפשר  לאחסן בה את כול מכשירי האלקטרוניקה, או להסתיר את הכבלים של אותם מכשירים.
 

קונסולה בחדר השינה


קונסלות מעוצבות לבית אשר מיועדות לחדר השינה, יכולות להיות בעלות אמירה עיצובית, פרקטית ורב שימושית כיוון שקונסולה היא רהיט נוח פרקטי התורם רבות לעיצוב חללים מגוונים ברחבי הבית.

המיקום שבו נבחר למקם אותה יהיה זה אשר יקבע את ייעודה במרחב. היא יכולה לשמש מעמד המכיל את מה שאנו צריכים בקרבת המיטה, לשמש שולחן איפור, או להיות רהיט פרקטי לאחסון ולדקורציה של חלל מסוים.

אצלנו בנאפולי ריהוט גינה תוכלו להתרשם ממגוון עשיר וסגנונות מגוונים של קונסולות לכול מטרה ובכל סגנון עיצובי כדי ליצור התאמה מושלמת לנראות הבית שלכם.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"