דלג לתוכן הראשי
219 4490

ריהוט גן אלומיניום

סינון ומיון ›
ריהוט לגינת הבית או למרפסת הדירה חייב להיות איכותי ועמיד מפני פגעי מזג האוויר, כך שיעמוד בחוץ כל השנה בלי שנהיה מוטרדים מנזקים שעלולים להיגרם לו. אחד מהיתרונות הגדולים של ריהוט גן אלומיניום הוא שחומר הגלם אשר ממנו הוא עשוי,  הוא במשקל קל ואל חלד.

מסיבה זו ריהוט גן אלומיניום הוא האולטימטיבי כריהוט לחוץ הבית, הוא אינו דורש יותר מידי תחזוקה, אפשר לנקותו בקלות באמצעות צינור מים וכך הוא הופך לריהוט העמיד ביותר בכל מזג אויר.
 

עיצוב ריהוט גן אלומיניום


יש היצע נרחב ושפע עיצובים יפהפיים של ריהוט גן אלומיניום, עיצובים איכותיים ומושלמים בעלי מראה נקי ואחיד לאורך זמן ובעלי עמידות חזקה ואיכות גבוהה. מראה האלומיניום מאפשר את שילוב הרהיטים בכל סגנון עיצוב שהוא, מודרני וקריר או אינטימי וחמים. כשאפשר למצוא את כל סוגי ריהוט לגינה שאתם מבקשים מחומר האלומיניום, כמו כיסאות או מערכות ישיבה שלמות, ספסלים, שולחנות ואף פינות אוכל.

יתרון נוסף שיש לאלומיניום הוא שלצד העובדה שמדובר בחומר חזק, יציב ועמיד, זהו חומר שקל לשאת אותו מנקודה לנקודה וכך תוכלו לשחק עם מיקומו בחוץ בהתאם לרצונכם ומידי פעם לשנות את המיקום שלו.
 

התאמת ריהוט גן אלומיניום לגינה


כשאנחנו עומדים בפני עיצוב הגינה או המרפסת שלנו, יש לזכור שהעיצוב שלהן שונה מאוד מהעיצוב של פנים הבית. לרוב, חומר הגלם אשר שולט בבית הוא העץ הטבעי אבל כשמתכננים את חוץ הבית יש להביא בחשבון את תנאי מזג האוויר שעלולים לפגוע ברהיטים שאינם מותאמים להם.

ריהוט גן אלומיניום הוא הבחירה הטובה ביותר עבור הגינה או המרפסת, שכן האלומיניום נחשב לחומר הגלם המושלם בעל יתרונות רבים ובזכות הגמישות הגבוהה של החומר אפשר לעצב מגוון גדול של רהיטים בכל הצורות והגדלים. הוא מחזיק מעמד לאורך זמן, חסין מפגעי גשם ולחות, אינו מחליד וקל מאוד לתחזוקה.

נשמח לעזור לכם אם יש לכם התלבטויות לגבי דגמים ספציפיים כאן באתר. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם לגבי המבחר הרחב של דגמי ריהוט הגן המובחר והאיכותי.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן במבצע
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן מעץ
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"