דלג לתוכן הראשי
99 5890

ריהוט גן במבצע

סינון ומיון ›
אוטוטו האביב מגיע אלינו, מזג האוויר יחזור להיות טוב ונעים ואנחנו בלי היסוס מיד נקפוץ על ההזדמנות ונעשה את אחד הדברים שאנחנו אוהבים יותר, נשב בגינה עם חברים או משפחה ונעביר שם את רוב זמננו. להשלמת החוויה הירוקה באוויר הצח כדאי להצטייד בריהוט גינה מתאים ויפהפה.
 

ריהוט גן במבצע למרפסת או לחצר


מרפסות הפכו לחלק כמעט בלתי נפרד ממפרטי הדירות החדשות אשר מוצעות בשוק הנדל"ן וכמו שאר חדרי הבית, גם הן דורשות ריהוט מתאים ומחשבה עיצובית ולכן, אם גם אתם בעלי מרפסת או גינה מפנקת, כדאי שתצטיידו בריהוט המתאים.
אם רכשתם בעבר ריהוט גן שעם הזמן התבלה וכעת הגיע הזמן לשדרג ולרענן את חללי החוץ שלכם. ריהוט גן במבצע יחליף את אלו הישנים, ישפר את מראה החוץ ויוסיף לבית אור ותחושה של חיים חדשים.
 

דגשים לבחירת ריהוט גן במבצע איכותי


ריהוט גן במבצע יכול להיות מפתה מאוד אבל יש כמה פרמטרים שצריך לשים עליהם דגש כדי שתדעו שבחרתם במוצרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב בתנאי מזג-האוויר השונים:

  1. בדקו שחומרי הגלם הם איכותיים ועמידים לאורך זמן.
  2. שימו לב שהריהוט מיוצר ומורכב ללא שום פגם שכן הרבה פעמים ייתכן שפגמים בייצור הם שהובילו למחירי המבצע.
  3. דרשו את התחייבות הספק למלוא האחריות שלו על מגוון המוצרים.
  4. בחנו היטב שריהוט הגן שבו אתם מעוניינים עומד בסטנדרטים המצופים מריהוט שצפוי לעמוד מחוץ לבית בתנאים השונים מפנים הבית, לדוגמה: על הריהוט להיות מורכב מסיבי ראטן עבים ששומרים על איכות הריהוט, הריפוד אמור להיות עמיד למים, מסגרות הריהוט צריכות להיות צבועות בצבע חזק שאינו דוהה ואינו נשרט בקלות ובאם יש זכוכיות אז עליהן להיות עבות מאוד.
 
בסיכומו של דבר, אין זה משנה אם בביתכם יש גינה או מרפסת, ריהוט גן הוא חובה לצורך הפיכת החללים הללו לפינות אירוח או לפינות מפנקות עבורכם. עכשיו, רגע לפני תחילת עונת האביב זו הזדמנות מצוינת עבורכם לסמן באתר את הדגמים המתאימים לכם ביותר ואנו נדאג שהמשלוח יגיע במהרה לביתכם.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"