דלג לתוכן הראשי

שמשיות לגינה ולמרפסת

המרפסת שלכם הוא מקום קלאסי לשהייה מחוץ לבית כשאתם למעשה בתוך הבית. בילוי זמן איכות במרפסת יכול להיות הדבר הכי מהנה שאפשר לעשות בשעות הפנאי. במרפסת אפשר לשתות קפה, לבלות זמן איכות עם הילדים, לפרוש מזרן יוגה ולתרגל באוויר הצח, לארח משפחה וחברים, לקרוא ספר או עיתון, או סתם לשבת וליהנות מהשהייה באוויר הצח.
בישראל מזג האוויר במהלך רוב חודשי השנה הוא שמשי, וכך השהות הנעימה במרפסת יכולה להיות מופרעת על ידי קרני שמש מסנוורות או מחממות יתר על המידה.

כדי שתוכלו לנצל את המרפסת שלכם לכל אורך השנה, שמשיות למרפסת יכולות להיות הפתרון המושלם עבורכם. כך בעצם תוכלו לבלות במרפסת שלכם בכל שעה משעות היום בלי לחוות את השמש הישראלית במלוא עוצמתה. אצלנו בנאפולי רהיטים תוכלו להתרשם ממבחר ענק של שמשיות למרפסת במחירים הכי אטרקטיביים + להנות ממשלוחים מהירים ובחינם עד פתח הבית.
סינון ומיון ›

מה צריך לדעת כאשר עומדים לרכוש שמשיות למרפסת ולגינה

יש כמה פרמטרים אותם כדאי להביא בחשבון לפני שרוכשים שמשיה למרפסת:

עיצוב – עיצוב השמשיות משתנה בהתאם לדגם הנבחר. ניתן, למשל, למצוא שמשיות בצורות שונות - עגולות או מרובעות. מלבד הצורה, קיימים צבעי בד שונים שאותם ניתן להתאים לעיצוב הקיים במרפסת שלכם וקיימות גם חופות בד עם או בלי שוליים לבחירתכם. השמשיות של נאפולי ריהוט גינה עשויות מאלומיניום ומתכת, אך ישנן גם שמשיות העשויות אלומיניום דמוי עץ למראה כפרי יותר.

גודל - יש שמשיות בגדלים שונים, כך שאפשר להתאים את גודל השמשייה לשטח המרפסת שלכם.

מנגנון תפעול - קיימים מנגנוני פתיחה וסגירה שונים של שמשיות למרפסת. לדוגמה, ישנו מנגנון מנואלה, או מנגנון ידית החלקה.

• סוג בד החופה – שמשיות למרפסת מצוידות בבדי חופה חזקים ואיכותיים כך שיוכלו לשרת אתכם לתקופה ארוכה. קיימים בדי חופה הכוללים פתח אוורור עילי המעניק תחושה של אוויר צח גם בשעות החמות של היממה.

שמשיית עמוד – שמשיות אלו בעלות בסיס מרכזי רחב ויציב, מעליו ניצב עמוד הנושא את חופת הבד.

שמשייה צידית למרפסת - שמשיות אלו בעלות בסיס צידי רחב ויציב, מעליו ניצב עמוד הנושא את חופת הבד.
לפני בחירת השמשייה קחו בחשבון את גודל המרפסת שלכם, חישבו מהי צורת השמשייה והצבע המתאימים ביותר למרפסת והאם תבחרו בשמשית עמוד או שמשיה צידית.

כל מה שנותר לכם לעשות הוא להתרשם ממבחר שמשיות למרפסת של נאפולי רהיטים ולסמן את הדגם שנראה לכם הנכון ביותר עבורכם. אנחנו נדאג להעביר את השמשייה המתאימה לביתכם תוך פרק זמן קצר יחסית.

 
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"