דלג לתוכן הראשי

שמשיית צד למרפסת

סינון ומיון ›
ישיבה במרפסת יכולה להיות כייף גדול, השהיה במרפסת נותנת תחושה של המצאות במרחב הפתוח כשאתם בעצם בבית. הדבר היחידי שעלול להעיב על תחושת ההנאה הזו היא השמש הישראלית הקופחת. בכל שעה משעות היום שבה תרצו לשבת במרפסת, ככל הנראה תהיה שמש שתסנוור או תחמם אתכם. על כן, כדי לקבל צל במרפסת, תוכלו להשתמש באופציה של שמשיות צד למרפסת.

בחירת מערכת ההצללה הנכונה למרפסת

בעבר שמשיות העמוד היו נפוצות לשימוש בבתים רבים, טובות וחזקות ככל שיהיו, הבסיס הרחב שלהן תופס שטח ניכר של צל משום שאי אפשר להניח מתחת לשמשיית העמוד ריהוט כמו כסאות ושולחנות.

שמשיות צד למרפסת אינן כוללות עמוד מרכזי אלא הן בעלות עמוד צידי. בראש העמוד מצויה חופת השמשייה אליה מחובר בד המעניק את הצל המיוחל. בשל העובדה כי רגל השמשייה מצויה בצידה מקבלים שטח מוצל הרבה יותר גדול ואפשר לנצל אותו בצורה טובה יותר לבחירתכם.

התרווחו לכם על מיטות שיזוף, מקמו תחתיה שולחן וכיסאות לאירוח מושלם, הניחו לצידה ערסל מפנק וכמובן שיש אפשרות לנצל את השטח המוצל לעוד שימושים כיד הדמיון הטובה עליכם.

יתרונות של שמשיות צד למרפסת

שמשיות צד למרפסת של נאפולי ריהוט גן, עשויות מבסיס – הוא יכול להיות בסיס צלב שאותו ניתן לקבע לרצפה באמצעות ברגים או לייצבו בעזרת משקולות. בסיס נוסף הקיים הוא בסיס מים. מעל הבסיס מצוי העמוד יציב וחזק העשוי אלומיניום. חופת השמשייה מכוסה בבד עמיד. פתיחת וסגירת חופת השמשייה נעשית בקלות על ידי שימוש במנגנון מנואלה.

1. כאמור הרגל הצידית של שמשיות צד למרפסת מעניקה מקום מוצל גדול יותר.

2. המבנה הצידי של שמשיות צד למרפסת יעניק למרפסת שלכם מראה פתוח ואלגנטי.

3. אפשר לשנות את גובה השמשייה כך שתתאים גם לשעות שבהן השמש נמוכה יותר כמו בזריחה או בשקיעה.

4. השמשית של נאפולי ריהוט גינה מאפשרת סיבוב של 360 מעלות על צירה, דהיינו, סיבוב מלא. היתרון בכך הוא שניתן להזיז אותה על פי מיקום השמש וליהנות מצל בכל שעה משעות היום.

תחזוקה שוטפת

שמשית צד אינה דורשת תחזוקה רבה. ניקיון בסיס ועמוד השמשייה על ידי שימוש בבד לח. מומלץ לסגור את השמשייה כאשר היא אינה בשימוש, כדי להאריך את חיי השימוש שלה ולשמור על איכות הבד לאורך זמן.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון השמשיות שלנו ולהזמין את השמשייה המתאימה לכם ביותר למרפסת היפהפייה.

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרי ריהוט גן שלנו:

1. ריהוט גן מעץ
2. ריהוט גן ראטן
3. ריהוט גן אלומיניום
4. ריהוט גן במבוק
5. ספסלים לגינה
חוק הגנת הצרכן
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"